Dzień 100 z 365 DOBRYCH DNI!

Dziś mógłbym poczuć się, jak premier, którzy musisz podsumować swoje pierwsze 100 dni urzędowania. To jednak nie z mojej bajki. Pozostanę więc, jak zawsze sobą i napiszę tak… 100 DNI!

Ktoś powie “dopiero?”. Faktycznie przecież przede mną jeszcze 265 DOBRYCH DNI. Tak powiedzą Ci, którzy widzą szklankę do połowy pustą. U mnie natomiast ona cały czas jest wypełniona, jak każdy z tych 100 DOBRYCH DNI, które właśnie pojawiły się wraz z tym rozdziałem. I choć to jeszcze nie koniec, to dobry czas na to, aby podsumować, co się wydarzyło do tej pory.

Tylko nie zrobię tego ja. Ja to robię każdego dnia. I doskonale wiem, co wydarzyło się w tym czasie. Jak wiele się zmieniło i co zrobiłem dla siebie i dla innych. Wiem za co jestem wdzięczny, a przede wszystkim wiem, że te wszystkie DOBRE DNI jeszcze przede mną.

Być może zrobisz to Ty. Oczywiście, że nie będę Ciebie do tego zmuszał. To jest Twoja decyzja. Jednak jestem pewien, że 90 procent z Was tego nie zrobi. Przeczyta to i pomyśli “przecież ja to wiem”. Być może. Ale jeśli tak jest, to po prostu zrób to dla siebie i dołączysz do tych 10% osób, które mają pewność, że to był dobry czas.

Teraz już wiesz, co wydarzyło się przez ten okres. Zastanów się, co chcesz zrobić przez kolejne 100. Niech będą lepsze od tych, które już przeszły. Zaplanuj większość tego czasu.

Gdy nauczysz się czerpać co dobre z przeszłości i planować dobrą przyszłość, to stworzysz życie, takie jakie naprawdę pragniesz. Znajdziesz się w miejscach, które wybierzesz. Będziesz realizować biznesy, które powstaną z jasno przygotowanego planu. A szczególnie stanie się oczywiste to, że będziesz z radością i oczekiwaniem patrzył w przyszłość.

Zobacz, jak wiele masz już rozdziałów tej książki za sobą. Czego już się nauczyłeś? Co już się zmieniło w Twoim życiu? Jak teraz patrzysz na swoje życie? Widzisz, że każdy dzień może być zupełnie inni i nie podobny do żadnego z poprzednich. Czas sprawić, aby wszystkie następne stały się DOBRYMI DNIAMI dla Ciebie.

Być może dzięki takiemu nastawieniu, to właśnie Ty przez kolejne 100 dni będziesz inspiracją dla ludzi z Twoje otoczenia. Pokażesz im swoja zmianą i przemianą, że można wieść niesamowite życie. Takie podejście nie tylko wpłynie na nich, ale jeszcze bardziej otworzy Ciebie. Zaczniesz widzisz na zewnątrz wszystko to, co dzieję się w Tobie. A dziać będzie się dobrze.

Tak, to tylko 100 dni, ale zupełnie niezwykłych, bo wiem, jak wielu z Was już dokonało zmian w swoim życiu. A teraz czas na kolejny krok, drugi oddech i w drogę przed siebie. Zrealizuj teraz wszystko to z czym tak zwlekasz od bardzo dawna.

Zrób sobie 100 DOBRYCH DNI! Wtedy znów się spotkamy na podsumowaniu i wtedy wyjdzie cała szczerość wobec samych siebie. A przede wszystkim wytrwałość w podejmowanych decyzjach i działaniach. Do dzieła.

🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁 Szczególnie mile widziane ♥
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni