Dzień 134 z 365 DOBRYCH DNI!
 
Jesteś zwycięzcą!
 
Dziś tak wielu unika tego zdania. Podobno zostało ośmieszone przez jeden film w internecie przed kilku laty. Choć zrobił furorę, to dziś ośmiesza każdego kto je wypowiada. W świadomości wielu ludzi pozostał jedynie śmiech, który wykorzystują do usprawiedliwiania braku swojego rozwoju. Uciekają przed tym w świat, w którym sami doskonale wiedzą, że nie mają wystarczającej siły, aby stać się zwycięzcami. Nawet nie próbują.
 
A tak naprawdę Jesteś zwycięzcą!
 
Czy jeden filmik może powodować, że mówienie sobie lub innym tego zdania, u Ciebie obciach? Ludzie na świecie nie mają o tym pojęcia. Nawet nie widzieli tego filmiku. Dla nich bycie zwycięzcą, to coś wyjątkowego. I dla Ciebie też powinno być. Dlaczego? Ponieważ jesteś BOHATEREM SWOJEGO ŻYCIA!
 
Ludzie bardzo często pytają mnie, jak zwyciężać albo jak wygrywać. A to przecież takie łatwe. Zaskoczony?
 
Nie wiem dlaczego miałoby być trudne. Trudne jest dla tych, którzy nie próbują i nic nie robią. Ty w wielu dyscyplinach życiowych jesteś zwycięzcą. Jednak nie w tych, których byś chciał i oczekiwał. A przez to nie dostrzegasz wartości, jaką nosisz w swoim życiu.
 
Kolejna sprawa dotyczy najważniejszej sprawy, która mówi o tym, że łatwo jest zwyciężać. Trzeba najczuć się upadać, a więc przegrywać. A z tym my Polacy mamy wielką trudność. Szczególnie, gdy trzeba się do tego przyznać. Jakby nie było chętnych. Lepiej nikomu nie mówić, bo wyjdzie, że jest się przegranym. O matko!!!
 
TAK. Zwycięscy upadali, przegrywali, spadali i tonęli tysiące razy. To widać szczególnie w sporcie. No tak, ale Ty przecież pewnie nie jesteś sportowcem. Jakie to ma znaczenie? To dotyczy każdej sfery życia i biznesu. Nie bez powodu mówi się “każdy ma swoje pięć minut”. I trzeba być na to gotowym. A żeby być, to trzeba mieć wiele prób. Naprawdę wiele. I w tym jest cały sens.
 
Być zwycięzcą, to nagroda za wielki trud, a nie chwilowe szaleństwo. To praca, konsekwencja, determinacja, wiara, nadzieja, pot i łzy.
 
Wiesz dlaczego o tym nie wiesz? Bo nikt nie chce tego pokazywać. Wszyscy chcą być silni i piękni. Chcą pokazywać tylko efekty swojej pracy, a nie drogę, jaką przeszli, aby to osiągnąć. A wielu nie ma ma świadomości i nie rozumieją przez co muszą przejść. I wciąż wierzą, że zwycięstwo przychodzi z łatwością. A nie przychodzi.
 
Chciałbym bardzo, aby JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ znów oznaczało siłę i wielkość. To piękne dwa wyrazy, które pozwalają na chwilę poczuć się lepiej tym, którzy zrobili dla siebie coś niewyobrażalnie wielkiego. Dlaczego zatem im umniejszać?
Nie widzę powodu.
 
Chciałbym dziś dać medal wszystkim, którzy dokonują wielkich rzeczy, a kryją się z tym lub są niedostrzegani. Zasługują na wyróżnienie i wskazanie najwyższym trofeum za swój wkład w budowanie wzorców, które warto naśladować. Ty JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ! Musisz wykorzystać tylko wszystko, co masz, aby to pokazać.
 
🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁 Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni