Dzień 177 z 365 DOBRYCH DNI!
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Bywa, że nic więcej w życiu nie ma znaczenia. Nic poza ramionami tych, których kochamy.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Tak wiele nieszczęść dzisiejszego świata pochodzi ze strachu przed okazywaniem uczuć. Cierpieli oni, cierpimy i my, ale nasze dzieci nie muszą.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Tego ciepła brakuje ludziom najbardziej, ale utożsamiają to ze słabością, o której nikt nie chce wspominać. Lepiej zamienić ją na materialne narzędzia radości.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Jak często płakałaś dziewczynko i Ty chłopcze, bo brakowało Ci słowa miłości i wtulenia się najdroższe Ci ramiona.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Ten brak przeradza się w złość i nienawiść, z której rodzi się ból. Z niego pochodzi ten mur, który nie pozwala przejść bliskości.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Skąd wiesz masz wiedzieć czym jest matczyna i ojcowska miłość skoro nie doświadczyłeś tego nigdy. Jednak czy przypadkiem nie krzyczy w Tobie potrzeba uwolnienia, aby okazać to swoim dzieciom.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Ci okrutni rodzice, którzy odebrali Ci ten cenny dar. A być może również im nikt nie dał tego, choć potrzebowali tego tak samo, jak Ty.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. I choć szukasz dziś dziesiątek sposobów pocieszenia, to nie zagłuszysz tego, czego potrzebuje Twoje serce. A więc płacz i oczyść się z tego bólu, który pragnie zrobić miejsce miłości.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. A Ty córko. A Ty synu. Skoro wiesz, jak to ważne dla Ciebie, dlaczego nie powiesz tego dziś mamie i tacie. Pozwól ten energii odmienić Wasz zubożały świat.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Kluczem do prawdziwej miłości jest słowo “kocham”. Dlaczego więc zaciskasz gardło, gdy masz je wypowiedzieć. Czego się boisz. Braku wzajemności. Może nie dziś, ale przyjdzie, gdy będzie gotowa, jak Ty.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Nie pozwól sączyć się tej chorobie w sercach Twoich córek i synów. Uzdrów ich serca.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. Jeśli wcześniej brakowało Ci odwagi, to być może dziś jest właśnie ten moment, aby powiedzieć “Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato”. Napisz, zadzwoń, spotkaj się lub zapal świeczkę tym, którzy odeszli.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato. I choć być może widzisz winę w tym, co czynił Ci ich brak miłości, to wybacz im. To miłosierdzie uzdrowi to, czego tak bardzo pragniesz.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato.
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato.
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato.
 
Dla mnie dziś “serdeczny misiaczek” z moją córeczką jest wyznaniem miłości. Nigdy nie brakuje “kocham Cię” w obie strony. Płynie to z głębi naszych serc i potrzeby kochania. I choćbym nie miał już nic, to mam więcej niż nie jeden miliarder. Wszystko co mam, to miłość.
 
Przytul mnie mamo. Przytul mnie tato.
Kocham Cię mamo. Kocham Cię tato [*].
Kocham Cię Juleczko.
 
🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁 Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni