Jedno co warto, to bawić się warto. Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie. Robić to, na co ma się ochotę. Dawać i przyjmować dobro płynące z uśmiechu i radości. Spełniać marzenia i pomagać również innym w osiągnięciu swojego celu. Wtedy zabawa trwa w najlepsze, gdy nawet w gorszy czas ci ludzie są energią, której właśnie potrzebujesz.

Jedno co warto, to kochać warto.Pewne jest to, że kochasz najbliższych. Wiesz, że warto kochać też siebie. Być może zrozumiałeś, że każdy zasługuje na miłość. Jednak czy rozumiesz ją naprawdę. Jak bardzo inspiruje Ciebie do wstrzymywania oddechu, gdy fascynuje Ciebie otaczający świat.

Jedno co warto, to marzyć warto.Spełniam marzenia. Choć więcej jest tych w przygotowaniu niż w realizacji, to wciąż marzę. Niektórzy mówią, że odpływam. Mają rację, bo wtedy jestem w krainie fantazji. Głowa pełna jest obrazów, a ja wybieram te, które pozwalają czuć mi radość z nadziei, że to wszystko kiedyś stanie się rzeczywistością. To zabawa, która rozwija moją kreatywność i poszukiwanie brakujących elementów do tworzenia swojej przyszłości.

Jedno co warto, to wierzyć warto. Mówi się o ludziach małej wiary. Myślę, że mówi się wtedy o pewnych okresach w życiu każdego człowieka, gdy jest mu po prostu trudniej. Jednak zawsze wraca wiara, która wzmacnia człowieka, aby szedł dalej. Jest niczym pomocna dłoń, która wyciąga nas z rozpaczy, zwątpienia i rezygnacji.

Jedno co warto, to podróżować warto.Każde kolejne miasto, państwo, a w końcu kontynent, to granice, które przekraczamy, aby lepiej poznać siebie. Odkrywanie innych kultur otwiera nas jeszcze bardziej, dając przestrzeń sercu na uwolnienie potencjału miłości, jaki w sobie nosimy. Wychodzimy wtedy poza ramy, w których zostaliśmy zamknięci. Łatwiej jest nam wtedy zrozumieć, że nasza tajemnica wciąż czeka na odkrycie.

Jedno co warto, to…

🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁
Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni