Życie jest dotknięciem. Muśnięciem chwili, która przemija z każdym oddechem. Dotyka nas świat, który współgra z nami w jednym rytmie. Jest bliżej, gdy staje się częścią nas, a my częścią niego.

Życie jest w szumie drzew, które szepczą spokojną pieśń. Koją nasze sumienia i dodają otuchy, gdy wsłuchamy się w każde skinienie ich gałęzi. Są ostoją dla niejednego życia, które sprzyja sobie wzajemnie.

Życie jest w szumie fal, które zachęcają nas do odwagi. Mówią o przemierzaniu mil ogromu świata. Opowiadają o przygodach, które czekają na odważnych wędrowców życia. Dotyk wody obmywa wszelkie troski i oczyszcza z pyłów przeszłości.

Życie jest w szumie górskich szczytów, które wzywają do wielkiego wysiłku z drodze na szczyt. Tam wiatr gra na dudach rytm wojowników, którzy nie wyparli się jedności z naturą i samym sobą. Stają więc bliżej błękitnego skraju naszej planety, aby spojrzeć na wielkość świata z wysokości i perspektywy.

Życie jest.

🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁
Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni