Świat należy do ekspertów w wybranych dziedzinach. To jednak nie wystarczy, bo każdy musi być specjalistą 360°. Jest to konieczne, aby sprawnie podążać za zmieniającymi się czasami. 

Internet, media społecznościowe, marketing, gotowanie, rodzicielstwo, sport, zdrowie, sprzedaż lub rozwój, to tylko niektóre elementy całości, którą tworzymy. Wszystko to pozwala nam mieć wpływ na nasze życie i biznes. Umiejętności w wielu działaniach pozwalają nam skutecznie realizować nasze najważniejsze cele i marzenia. 

Współpracując z Klientami skupiam się na prostych rozwiązaniach, które mają wspierać wybrany przez nich kierunek życia lub biznesu. Pokazuję jak w kreatywny sposób wykorzystać wszystkie możliwości i dostępne narzędzia. 

Podejście 360° daje możliwość pracy z umiejętnościami miękkimi i twardymi. Zawierają się w nich zagadnienia z obszaru marketingu, social media, zarządzania sobą w czasie, budżetu czy też rekrutacji oraz sprzedaży. Wszystko w oparciu o wnikliwe rozmowy i analizy, które pozwalają wybrać najlepszą drogę. 360° jest również związane z rodziną, czasem wolnym, motywacją i relacjami. 

Elementem scalającym wszystkie obszary projektu 360° są cele, marzenia i plany. Budujemy w oparciu o pasje i wizję tworzenia przyszłości. Zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym, w oparciu o najważniejszy cel. Pamiętając jednocześnie, że wszystko ma wpływ na każdy element naszego życia.

Krzysztof Liegmann
www.krzysztofliegmann.pl