Dzień 74 z 365 DOBRYCH DNI!
 
Jesteś prawdą! Jesteś miłością! Bądź sobą! Ja to widzę w Tobie. Widzę to w każdym z Was. Możemy wyjść razem temu naprzeciw i dosięgnąć tego, czego tak bardzo pragniesz. Będziemy przenosić góry, które wydawały się być nie do ruszenia.
 
Wierze w siebie i wierzę w Ciebie. Wiem, że wszyscy jesteśmy połączeni. Nikomu więc nie powinno niczego brakować. Dlatego nawet jeśli musisz wstawać tysiąc razy po życiowych upadkach, to zawsze możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy wstali i poszli dalej. Po mimo bólu nauczyli wznosić się niczym fale, które piętrzą się ponad wszystkim. Są silne i nawet jeśli na chwile opadają, to znów wznoszą się ponad wszystko.
 
Obiecuję Ci, że razem poruszymy świat, bo jest w nas moc, której nie zatrzyma świat. Jest w Tobie wielka moc, a jeśli ją odkryjesz, to będziesz ze wszystkimi ludźmi, którzy zrozumieli i powołali do życia prawdę o sobie. Dzięki temu stali się miłością. Z niej powstaje niebywałe piękno dla wszystkich, którzy wciąż poszukują drogi, aby dojść do miejsca, w którym nastąpi spotkanie prawdy i miłości. W niej jest siła, której potrzebujesz dziś Ty.
 
Wszystko czego dziś potrzebują ludzie, to wielka nadzieja. Jednak mamy siebie nawzajem i możemy wszystko czego tylko zapragniemy, bo łączymy się w nadziei o lepszym życiu i świecie. Ten świat, to nasza przyszłość.
 
I nawet jeśli dziś padłeś na kolana, to powstaniemy i staniemy się wspólnotą ludzi poszukujących prawdę o sobie, która jest w miłości. Z niej płynie wszystko czego potrzebujemy do szczęścia i kreacji. A pędzle są w naszych rękach i możemy malować życie wedle siebie i własnego wyobrażenia o lepszym świecie.
 
Dzięki temu, że odnajdujemy siebie zaczynamy dostrzegać, że wokół nas jest wielka przestrzeń i miejsce dla każdego z nas. A świat jest obfity i nie trzeba o nic walczyć, bo otrzymujemy więcej niż sądzimy. To jednak kryje się za prawdą, którą nie zawsze chcemy odkryć. Jednak ona i tak się objawi tym, którzy czynią życie podróżą w poszukiwaniu siebie i współistnieniu z braćmi i siostrami.
 
Zajrzyj w głąb siebie. Spójrz w swe serce poprzez oczy w odbiciu. To, co widzisz, to prawda o Tobie. W niej kryje się siłą, aby powstać i dać sobie prawo do dobrego życia wśród dobrych ludzi. Ty o tym zdecyduj. Bądź wysoką falą. Unoś się wysoko i płyń.
 
🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁 Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni