Dzień 81 z 365 DOBRYCH DNI!
 
Nastał czas serca. Dlatego tak wielu ludzi posługujących się umysłem nie potrafi się odnaleźć. Ich działanie wygląda czasami dość szaleńczo, bo wszystkie logiczne działania nie przynoszą efektów. Dziś świat kreowany jest przez energię serca i miłości. To początek wielkiej zmiany.
 
Dziś ludzie szukają czegoś więcej niż schematów. Poszukują odczuwania i emocji. Chcą zgłębiać siebie i czuć więcej. I nie wszyscy, bo nie wszyscy mają to odkrywać. Jednak fala dociera do wielu serc, które stały się bardziej wrażliwe i postrzegają świat spojrzeniem miłości.
 
Stąd bierze się potrzeba zamiany świadomości nie tylko w samym człowieku, ale też tego co je, co czyta, jak dba o zdrowie i z kim przebywa. Zmienia się otoczenie, które ma mieć odpowiednie wibracje i nieść za sobą dobry przekaz. Stąd coraz więcej słów o poszukiwaniu czegoś więcej.
 
Odkąd serce wkroczyło w świadomość ludzkości, to materialność powoli schodzi na drugi plan. Oczywiście jest to proces, który jest już zauważalny. Coraz więcej świadomych ludzi dostrzega ten mechanizm, który powodował w umyśle chęć posiadania. A tego w sercu nie ma. Ono widzi obfitość w tym, co już jest.
 
Zmienia się cały świat. Dlatego wiele umysłów dostrzegając nadchodzący czas tak bardzo walczy o utrzymanie swojej pozycji. Przechodzi to w proces siłowego wpływania na otoczenie. Jednak jest to bezskuteczne, bo świadome serca przestają odczuwać przynależność i podległość. Dostrzegają wolność, bo tą wolnością są. A to utwierdza je w przekonaniu, że wszystko czego potrzebują już mają. A wtedy kończy się władza kogokolwiek.
 
Otwierając się serce zaczyna widzieć zupełnie inny świat. Obdziera go z obłudy i kłamstwa. Spada zasłona nałożona na umysł, a pojawia się obserwacja i akceptacja, z którą serce obnażą przekonania i normy. Zaczyna żyć na swój sposób, aby rodziło się w nim wiele miłości.
 
Przed niektórymi z nas otwierają się drzwi do pięknych czasów. I choć jesteśmy na początku tej nowej drogi, to jest to już silnie odczuwane. Tak ważna będzie otwartość serca, a nie umysłu. To serce otworzy go bardziej, bo sam umysł nie ma możliwości dostrzegania tego, co dalej. Potrzebuje przewodnictwa serca i energii miłości. Bez nich potencjał umysłu nigdy już nie pójdzie dalej.
 
Patrz na życie i siebie przez swoje serce. Dostrzeżesz więcej i dalej niż świadomym umysłem. Odnajdziesz drogi tam, gdzie inni ich nigdy nie dostrzegą. Zaczniesz budzić się ze snu.
 
Otulaj siebie i świat miłością serca.
 
🔝________________________________________________
Pamiętaj, że 365 DOBRYCH DNI jest projektem nowej książki. Możesz stać się jej częścią komentując, wyrażając swoje opinie lub opowiadając swoje historie. 😁 Szczególnie mile widziane ♥️
Dziękuję
Krzysztof Liegmann
#365dobrychdni