I naprawdę uważasz, że nic nie znaczysz?

Processed with Lensa with Auto Adjustments

Niedoskonali doskonali. Niewidzialni zauważeni. Zostawiasz ślad. Nawet jeśli żyjesz w przekonaniu małości swojego życia, to zapewniam Cię, że masz za sobą tak wiele powodów, aby powiedzieć: ŻYŁEM TU!

Wiem, że wielu z Was ma wewnętrzne przekonanie, które potęgowane jest przez zewnętrzny świat, że nie wiele znaczycie. To powoduje, że czujecie, że musicie zrobić coś WIELKIEGO. Nie daje Wam do spokoju i wciąż walczycie o to, aby się wykazać. Bierze się to z przekonania, że jesteście niewidzialni. Brakuje w Was poczucia spełnienia i doceniania.

Gdzieś w każdym z Was jest przekonanie o własnej niedoskonałości. Dostrzegacie tylko braki i wady oraz brak powodów do dumy. Wasze życie wydaje się pozbawione dowodów istnienia. Jednocześnie nie widzicie, jak wielu ludzi Was podziwia i widzi siłę w tym, co w Was doskonałe. Nauczyliście się sobie umniejszać i odbierać powody do dumy, aby spełnić społeczną powinność i pozostać skromnym. Odbierają Wam i Wy sobie prawo do radowania się tym, co zostawiacie WIELKIEGO dla ludzi i świata.

Twoja pomoc jednej osobie w Twoim przekonaniu nie ma wartości? To teraz pomyśl, że ta osoba pomoże kolejnym 3 osobom. A może tysiącom. Być może milionom. To zaczyna się od Ciebie. Od Twojego uśmiechu. Dobrej rady. Wsparcia. Miłości. Życzliwości. Zrozumienia.

Odkrywając sens istocie KAŻDEGO GESTU, nigdy więcej nie będziecie czuli braku spełnienia. Poświęcać się będziecie każdemu i każdej sprawie bez oczekiwania na zwrot. Najważniejsze w tym jest to, że liczy się to, co zrobisz dziś. Każde przeszłe działanie jest już w ruchu, a przyszłe jeszcze nie nadeszły. Dlatego bądź gotowy do tego, aby każdego dnia zrobić coś naprawdę małego. Takie małe rzeczy w gestach dla innych ludzi to ponad 25000 osób, w ciągu średniego życia człowieka, którym pomożesz. I teraz niech te wszystkie osoby pomogą kolejnym 3 osobom w całym swoim życiu, to już będzie 100000 osób. Niech te sto tysięcy pomoże kolejnym trzem, to…

I naprawdę uważasz, że nic nie znaczysz? Przemyśl to jeszcze raz.