Krzysztof Liegmann
mentor, wizjoner, filozof i nauczyciel duchowy, a także autor książek. Wśród nich bestseller "Życie i 101 przyjaciół" i "Ty to wiesz - codzienność pełna inspiracji".

Od 20 lat związany z rozwojem osobistym, mentalnym i duchowym. Przedsiębiorca, publicysta i podróżnik. Twórca projektu Architekci Umysłu, a także autor ponad 1000 programów online oraz pierwszego na świecie 24 godzinnego LIVE motywacyjnego.

MÓWIĄ O MNIE

Na mapie rozwojowej Polski jest człowiek niezwykły. Pomimo faktu, że działa na sporą skale, pomimo tego, że wiele robi dla innych osiągnął jako nauczyciel jeden z największych sukcesów jakie może osiągnąć mentor – zachował siebie. Dokładnie tak. Autentyczny, szczery i pełny pasji. Taki jest Krzysztof Liegmann, trafiłeś na niego? Jesteś w dobry rękach.

Łukasz Milewski Milewski & Partnerzy

Krzycha poznałam w momencie, kiedy stworzył Architektów Umysłu. Uderzyła mnie jego odwaga, a przede wszystkim jego pasja do tego co robi. To człowiek, który kocha ludzi i chce ich wspierać. Ma wielkie serce i wielki talent do pisania. Jego ksiązki inspirują i przynoszą ukojenie. Jest marzycielem, który zamienia swoje marzenia w rzeczywistość. Kroczy swoją drogą pilnując swoich wartości. Warto go poznać.

Beata Kapcewicz Momentum Way

NAPISALI O MOICH KSIĄŻKACH

Krzysiek to człowiek, który ma w sobie dużo odwagi i dużo wrażliwości. Połączenie tych dwóch cech daje ciekawą mieszankę refleksji i zaskakujących przemyśleń. Jego doświadczenia życiowe mogą być inspiracją dla wielu osób do zmiany postrzegania świata i dostrzegania szans, radości w niepozornych wydarzeniach dnia codziennego. Polecam i czytam dalej…

Sebastian Kotow Psycholog biznesu, Wykładowca Akademicki, Autor

Piękna i mądra książka, którą czyta się zmysłem wzroku, ale poznaje dopiero przy zamkniętych oczach i w ciszy. Autor zaprasza nas do łagodnego świata autoakceptacji i wiary w siebie. Serdecznie polecam!

Jakub B. Bączek trener mentalny

Każdy ma jakiś dar czy talent. Krzysztof ma niespotykaną umiejetność składania literek w formę i kształt budzący piękne emocje i przenoszący Cię w inny wymiar. I kiedy poznajesz kolejnych przyjaciół z tej ksiażki, odnosisz wrażenie, że nigdy nie byłeś i nie będziesz samotny. A potem odkrywasz, że tak naprawdę niczego nie potrzebujesz, bo mając ich, wszystko masz już w sobie. Wystarczy tylko docenić ich obecność, bo nawet – jeśli nieproszeni- pojawiają sie w Twoim życiu nie bez przyczyny. Prostota, wrażliwość, głębia. Cały Krzysztof!

Beata Kapcewicz Momentum Way

Bardzo bym chciał spotkać chociaż połowę tak mądrych przyjaciół na swojej drodze jakich „spotkał” Krzysztof Liegmann. Trzeba mieć niezwykły wgląd w życie by dostrzegać prawdy , o których mówi Krzysztof. Książka wybitna pozwala odbyć niezwykłą podróż w głąb siebie. Dziękuję, że ją napisałeś i Polecam!!!

Łukasz Milewski Milewski Grow