O mnie

https://krzysztofliegmann.pl/wp-content/uploads/2018/01/nat-1-19-e1517261924482-555x555.jpg

Krzysztof Liegmann

Trener, nauczyciel i mówca motywacyjny. Autor książki "Życie i 101 przyjaciół", Prezes Zarządu Architekci Umysłu, Prezes Zarządu Firmowe Rewolucje, Prezes Fundacji Bezpieczny Brzuszek, przedsiębiorca, publicysta..

Jestem właścicielem i pomysłodawcą firmy Architekci Umysłu Sp. z o.o. Swoje doświadczenie wykorzystuje również w pozostałych moich firmach Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. (agencja marketingowa) oraz Exclusive Work Sp. z o.o. (agencja HR).

  • 25000 uczestników szkoleń i warsztatów
  • 1 książka
  • 24h LIVE motywacyjny 

Wszystko zaczyna się od marzeń

To one stają się naszymi pragnieniami i celami. Pracując z ludźmi podczas szkoleń i Indywidualnych Spotkań Rozwojowych, odkrywamy właśnie te ukryte marzenia sprzed lat. Budzimy emocje, które dają siłę i energię do dalszego tworzenia i kreowania swojego życia. Układamy odpowiedni plan, znajdujemy czas i tworzymy budżet.

 

Czasami wymaga to pracy również nad poczuciem własnej wartości, pogodzenia się z przeszłością, ale również odwagi w budowaniu swojej przyszłości. Rozmawiamy i pracujemy nad prostymi mechanizmami życia, aby odkopać się z niepotrzebnych przekonań. Okazuje się, że wielkie rzeczy potrzebują działania przy małych decyzjach i krokach. W tych małych szczegółach codzienności odnajdujemy prawdę o nas samych.

 

Wiem, że choć czasami budzi się nas niesamowity leń, to mamy niekończącą się potrzebę realizacji szczęścia w naszym życiu. Zrozumiałem, że nie trzeba naprawdę wiele, aby obudzić swoje serce, które pragnie miłości. To od niej zaczyna się wszystko, co piękne i szczęśliwe w naszym życiu.

 

Wspieram przedsiębiorców, osoby prywatne, a także firmy. Pracuję z nimi poszukując najlepszych rozwiązań podczas Indywidualnych Spotkań Rozwojowych, Love in the morning – motywacja o poranku, szkolenia Exclusive Work – Nowa Psychologia Rekrutacji, Zarządzania Sobą w Czasie, Budowania Marki Osobistej oraz wielu innych. Prowadzę też niespotykane dotąd projekty, jak pierwszy na świecie 24h LIVE z okazji moich 37 urodzin, gdzie rozmawiałem z zaproszonymi gośćmi o przepisie na szczęśliwe życie. Czy też Parkowe Inspiracje, gdzie podczas wakacji spotykam się z ludźmi z warszawkim parku, aby porozmawiać o motywacji i rozwoju osobistym.

 

Jestem właścicielem i pomysłodawcą firmy Architekci Umysłu Sp. z o.o. Swoje doświadczenie wykorzystuje również w pozostałych moich firmach Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. (agencja marketingowa) oraz Exclusive Work Sp. z o.o. (agencja HR). Swoją wiedzą dzielę się również w mojej książce “Życie i 101 przyjaciół”, ale również podczas licznych spotkań LIVE oraz video bloga. Moje artykuły i wpisy, to spojrzenie na świat moimi oczami. Dzięki temu mogę wskazywać drogę tym, którzy jej nie dostrzegają.

 

Wierzę, że nasze spotkanie to kwestia czasu.

 

Krzysztof Liegmann

Dziękuję za każde miłe słowo...

Łukasz Milewski, Milewski & PartnerzyNa mapie rozwojowej Polski jest człowiek niezwykły. Pomimo faktu, że działa na sporą skale, pomimo tego, że wiele robi dla innych osiągnął jako nauczyciel jeden z największych sukcesów jakie może osiągnąć mentor - zachował siebie. Dokładnie tak. Autentyczny, szczery i pełny pasji. Taki jest Krzysztof Liegmann, trafiłeś na niego? Jesteś w dobry rękach.

Beata Kapcewicz, Momentum WayKrzycha poznałam w momencie, kiedy stworzył Architektów Umysłu. Uderzyła mnie jego odwaga, a przede wszystkim jego pasja do tego co robi. To człowiek, który kocha ludzi i chce ich wspierać. Ma wielkie serce i wielki talent do pisania. Jego ksiązki inspirują i przynoszą ukojenie. Jest marzycielem, który zamienia swoje marzenia w rzeczywistość. Kroczy swoją drogą pilnując swoich wartości. Warto go poznać.