Odkryjmy nieznane marzenia

Wszystko zaczyna się od marzeń.


To one stają się naszymi pragnieniami i celami. Pracując z ludźmi podczas szkoleń i Indywidualnych Spotkań Rozwojowych, odkrywamy właśnie te ukryte marzenia sprzed lat. Budzimy emocje, które dają siłę i energię do dalszego tworzenia i kreowania swojego życia. Układamy odpowiedni plan, znajdujemy czas i tworzymy budżet.


Czasami wymaga to pracy również nad poczuciem własnej wartości, pogodzenia się z przeszłością, ale również odwagi w budowaniu swojej przyszłości. Rozmawiamy i pracujemy nad prostymi mechanizmami życia, aby odkopać się z niepotrzebnych przekonań. Okazuje się, że wielkie rzeczy potrzebują działania przy małych decyzjach i krokach. W tych małych szczegółach codzienności odnajdujemy prawdę o nas samych.


Wiem, że choć czasami budzi się nas niesamowity leń, to mamy niekończącą się potrzebę realizacji szczęścia w naszym życiu. Zrozumiałem, że nie trzeba naprawdę wiele, aby obudzić swoje serce, które pragnie miłości. To od niej zaczyna się wszystko, co piękne i szczęśliwe w naszym życiu.


Wspieram przedsiębiorców, osoby prywatne, a także firmy. Pracuję z nimi poszukując najlepszych rozwiązań podczas Indywidualnych Spotkań Rozwojowych, Love in the morning – motywacja o poranku, szkolenia Exclusive Work – Nowa Psychologia Rekrutacji, Zarządzania Sobą w Czasie, Budowania Marki Osobistej oraz wielu innych. Prowadzę też niespotykane dotąd projekty, jak pierwszy na świecie 24h LIVE z okazji moich 37 urodzin, gdzie rozmawiałem z zaproszonymi gośćmi o przepisie na szczęśliwe życie. Czy też Parkowe Inspiracje, gdzie podczas wakacji spotykam się z ludźmi z warszawkim parku, aby porozmawiać o motywacji i rozwoju osobistym.


Jestem właścicielem i pomysłodawcą firmy Architekci Umysłu Sp. z o.o. Swoje doświadczenie wykorzystuje również w pozostałych moich firmach Firmowe Rewolucje Sp. z o.o. (agencja marketingowa) oraz Exclusive Work Sp. z o.o. (agencja HR).


Swoją wiedzą dzielę się również w mojej książce “Życie i 101 przyjaciół”, ale również podczas licznych spotkań LIVE oraz video bloga. Moje artykuły i wpisy, to spojrzenie na świat moimi oczami. Dzięki temu mogę wskazywać drogę tym, którzy jej nie dostrzegają.


Wierzę, że nasze spotkanie to kwestia czasu.
Krzysztof Liegmann