Odradzanie ludzkich serc

Odradzanie ludzkich serc, to od wielu lat intencja, z którą idę do ludzi. Budzenie w miłości tego, co ukryło się za lękiem i strachem. Energia miłości szczególnie teraz potrzebuje tego, abyś siebie kochał. Nigdy wcześniej i nigdy później nie potrzeba tak dużej uważności w teraźniejszości. Uważne serca odczuwają nadchodzącą zmianę, o której piszę od bardzo dawna. Miłość zmienia wszystko.

Uleczy nas miłość. Ona pochodzi z wnętrza każdego z nas. A teraz trzeba ją uwolnić. Wydobyć ją spod lęku i strachu, którym przez tysiąclecia karmił nas świat. Tutaj idealnie pasuje moja idea „3W”.

Poczuj niesamowitą WDZIĘCZNOŚĆ za swoje życie i wszystko, czego doświadczyłeś. Pozwól, aby płynęło przez Ciebie uczucie obfitości i spełnienia. Zaakceptuj, że wszystko, czego potrzebowałeś, masz właśnie w tej chwili. Podziękuj i otwórz się na przyjmowanie. Naucz się prosić, ale też bądź gotowy do dzielenia się z ludźmi i światem. Zachowaj równowagę, aby przepływ był w każdym kierunku. Pamiętaj, że to, co dajesz, to obierasz. Ile bierzesz, tyle oddasz.

Drugie „W” to WYBACZANIE. Wiem, że może być to dla Ciebie trudne, ale jest to konieczne. Powiedzieć wybaczam, to wypowiedzieć magiczne zaklęcie, z którego płynie ogrom miłości. Powiedz „wybaczam” tym wszystkim, którzy nie ułatwili Ci życia. Jednak dobrze wiesz, że byli dla Ciebie ważną lekcją. Ważne jest to, że nie wybaczysz prawdziwie, jeśli najpierw nie wybaczysz sobie. Wiem, że nie raz poczułeś zawód wobec samego siebie, ale to ludzkie popełniać błędy. Dziś nie jesteś już tą samą osobą. A więc wybacz sobie wszystko, co przeżywasz od lat, grzebiąc w przeszłości.

WOLNOŚĆ to trzecie „W”. Jednak bez dwóch pierwszych, to nie pojawia się w życiu. Wolność nie pochodzi od nikogo, a tylko od Ciebie. Jeśli czujesz kajdany, to tylko dlatego, że sam sobie je założyłeś. Wolność pochodzi z serca i nieprzeniknionej miłości, która nie zna władzy, tyrani i granic. Bierze się z kochania siebie, świata i życia. Jest ponad tym, co ziemskie. Jest światłem, które pozwala Ci żyć w pełni, aby doświadczać z ufnością i obfitością.

Otwierając swoje serce, pozwalasz, aby miłość płynęła szerokim strumieniem. Znika lęk i strach, a obfitość jest częścią tego, co nazywasz życiem. Zdajesz sobie sprawę, że nic Ciebie nie ogranicza, a szczególnie ludzie, przeszłość i przyszłość. Trwasz w teraźniejszości i dostrzegasz sens w tym, co teraz, a nie co później. Błogość przynosi zrozumienie, akceptację i cierpliwość.

Najbliższe dni wykorzystaj na dawanie sobie miłości. Kochaniu całym sobą wszystkiego, co jest bliskie Twemu sercu. Poczuj przypływ niesamowitego wpływu Wszechświata, Źródła lub Boga. To wyjątkowy czas, z którego zrodzisz się na nowo. Wiem, że to czujesz, bo inaczej nie czytałbyś tego tekstu do końca. Masz teraz wsparcie, które nielicznym pozwoli przejść na poziom 5D.