Robię to już prawie 41 lat

Zmieniam życie ludzi już prawie 41 lat. To naprawdę bogate doświadczenie.
Wszystko zaczęło się, gdy zmieniłem życie moich rodziców. Przyszedłem sobie na świat i zacząłem zmieniać. Musieli zmienić mieszkanie, a ludzie wokół mnie, jakby bardziej się uśmiechali. To pewnie dlatego, że byłem czarującym bobasem.

Później poszło już z górki. Rewolucje w przedszkolu i zerówce. Szkoła podstawowa to czas wielu zmian, które wpływały na moich rówieśników. Mogli trenować na mnie swoją pewność siebie i moc dziecięcych złośliwości. W końcu ktoś z odstającymi uszami i do tego bardzo nieśmiały na nic więcej nie zasługuje. Przez długi czas nie wyprowadzałem ich z błędu. Tak bardzo się zmieniali i wielu z nich na dobre te zmiany nie wyszły, ale… było tylko sporo śmiechu.

W kolejnych latach zacząłem się coraz mocniej angażować w życie szkół. Byłem przewodniczącym klasy, szkoły i aktywistą w bibliotece. Należałem do wielu organizacji w tym fundacji Świat na TAK, Młodzieżowej Inicjatywy na Rzecz Edukacji Ekologicznej i wielu innych. Zainicjowałem i przewodniczyłem Młodzieżowej Radzie Miasta Wałbrzycha. Jako uczeń szkoły średniej prowadziłem lekcję o ekologii dla dzieciaków z podstawówek. Organizowałem konkursy, koncerty i wiele innych inicjatyw. W tym samym czasie uczyłem się i pracowałem. Miałem czas na swoje pasje, w tym prowadzenie Oficjalnego polskiego fan klubu Whitney Houston. Pisałem do gazety i pomagałem osobom niepełnosprawnym.

Założyłem swój pierwszy biznes i zacząłem pracę w ubezpieczeniach. Prowadziliśmy też swój sklep internetowy. Przyszedł też czas na szkolenia i wykłady. W końcu powstała Fundacja Bezpieczny Brzuszek i Architekci Umysłu. Działałem w biznesach marketingu sieciowego. Zrobiłem kilka innych dobrych biznesów, w tym agencję marketingową. Zatrudniałem ludzi. I popełniałem miliony błędów.

Zmienił mi się również kilkukrotnie status związku na Facebooku. Urodziła się również moja córeczka. Podróżowałem i leniuchowałem. Spełniałem swoje marzenia i wydałem książki, w tym bestseller Życie i 101 przyjaciół. Prowadziłem też pierwszy na świecie 24-godzinny LIVE motywacyjny z zaproszonymi gośćmi. Nagrałem ponad 1200 programów online na Facebooku i YouTubie. Napisałem miliardy znaków w swoich książkach, tekstach i artykułach. Przemawiałem publicznie i prowadziłem wykłady na wielu uczelniach średnich i wyższych. Stworzyłem szkolenia i warsztaty, w tym Indywidualne Spotkania Rozwojowe, World Camp Club, Motywację o poranku i innych. Bywałem w telewizji i radiu. Pracowałem z ludźmi biznesu, gwiazdami i sportowcami, a przede wszystkim z poszukującymi swojej własnej drogi.

Te 41 lat to znacznie więcej szans, które dał mi Bóg i wszechświat, abym mógł wpływać na życie tysięcy ludzi. To droga zapisana w moich gwiazdach i realizuję ją z wielką pasją i zaangażowaniem.

Najważniejsze jest jednak to, że te wszystkie działania dały mi możliwość poznać setki tysięcy ludzi, którzy mieli wpływ na moje życie. Doświadczałem wszelkich możliwych emocji, uczuć i trudności. Dlatego te prawie 41 lat doświadczenia w słuchaniu ludzi i poszukiwaniu z nimi odpowiedzi na ich pytania przyniosły wiele radości, miłości i sukcesów.

To wspaniały czas. Dziękuję za niego.

Przede mną jeszcze 59 lat do setki więc mam nadzieję, że będziecie ze mną. Ja z Wami zostanę na zawsze.

Kocham swoje życie. I Was. I Ciebie też.
Dziękuję.
Krzysztof