Strach blokuje wszystko. Ego nie pozwala zaakceptować.

Czujesz tę niesamowitą energię, która przepływa przez Ciebie? Jest mocniejsza, ale nadal subtelna. Przynosi czas przemiany i przebudzenia. Jest tak silny, jak nigdy przedtem i dociera w najgłębsze poziomy naszej świadomości. Wiesz, że coś się dzieje, ale nie potrafisz tego zrozumieć. Dostrzegasz, że dzieje się z Tobą coś niezwykłego, ale nie potrafisz się jeszcze na to otworzyć. Jest w tym coś dobrego i chcesz się temu poddać.

Strach blokuje wszystko to, co swobodnie płynąć powinno przez Ciebie. Ego nie pozwala zaakceptować, że traci swoją moc. I choć są silne niepewnością nagromadzoną przez lata, to już się nie obronią. Ulegają rozpadowi, a pomaga w tym budząca się w sercu niespotykana dotąd energia miłości. Im więcej jej sobie dajesz, tym bardziej Twoje ciało i umysł uwalnia się od lęku i przerażenia, którym zostały zatrute.

I choć wszyscy chcą, abyś sądził, że to najgorszy rok, to wiedz, że lepszego nie było od setek lat. Im bardziej przenika przez nas moc wszechświata, tym mocniej zło próbuje zawładnąć ciałem i umysłem poprzez ego, nienawiść i okrucieństwo. Gdy to się dzieje, energia płynie jeszcze mocniej. Tak właśnie jest teraz. Dlatego tak wielu ludzi powoli przeciera swoje spojrzenia. To wszystko dzięki temu, że zostali w domach i znaleźli czas, aby wejrzeć w siebie. Zmierzyć się ze swoimi emocjami, myślami i ego.

To jest nowe. Nie bój się tego i nie daj sobie wmówić, że będzie jeszcze gorzej. Tym chcą Cię nakarmić, abyś stracił wiarę, nadzieję, a w końcu i miłość. Dlatego rozświetlaj siebie i uwalniaj pokłady niezwykłej energii, która jest nam teraz wszystkim potrzebna. Jesteśmy wszyscy połączeni, ale jeszcze wielu z nas śpi. I nie wszyscy się obudzą od razu. Jednak świat potrzebuje dziś dobrych ludzi, a wspiera nas w tym nieprzenikniony wszechświat.

Być może nie wszystko rozumiesz, ale wiem, że czujesz, że jesteś częścią czegoś wielkiego. Zacznij więc żyć tak, jakby tak właśnie było. Każdy mały czyn zbierze kiedyś niezwykłe plony. Tylko z każdym dobrym uczynkiem ponownie budzimy siebie wzajemnie. Znajdziemy w sobie wszystko, czego tylko potrzebujemy, aby dostrzegać więcej i uwalniać się od tego, co nas zniewoliło.

Nawet jeśli dziś jeszcze tego nie czujesz, a widzisz, że coś się z Tobą dzieje, to pozwól temu rozkwitać. Pamiętaj, że nie musisz wiedzieć wszystkiego, aby nauczyć się żyć w zgodzie z samym sobą. Otworzysz w sobie przepływ tego, czym teraz jesteśmy obdarowywani. Przyjdzie czas, że dostrzegać będziesz rzeczywistość, której dziś nie widzisz. To, co latami budowało Twój strach i tworzyło tą znaną Ci rzeczywistość, odejdzie.

Każdy poziom świadomości odkrywa przed Tobą nowe widzenie. Nie ma drogi na skróty, bo w tym procesie wszystko jest ważne. Zawsze musi odejść stare, abyś mógł przenieść się w nowe. Dlatego też otrzymasz to, na co jesteś gotowy w drodze własnego przebudzenia. Dlatego pozwól sobie doświadczać. Przeżywać dobre i trudniejsze chwile, abyś mógł dokonywać wyborów, w których przybliżać się będziesz do światła, którym w końcu rozbłyśniesz.

I nigdy nie zapomnij: bądź prawdą, bądź miłością, bądź sobą.