Zaakceptuj swoją wspaniałość

Chcesz czuć się dobrze sam ze sobą?
Chcesz czuć się osobą pewną siebie?
Chcesz czuć pełnię życia?


Jest jedna bardzo prosta metoda, którą zastosowałem wiele lat temu. Uwierzyłem i zaakceptowałem swoją wspaniałość. Wiem, jak to brzmi, ale to jest konieczne, aby wieść naprawdę dobre życie. Nie oznacza to braku trudności, ale pełnię szczęścia z samego bycia.

Poszedłem krok dalej i zrozumiałem, że jestem cudem, prawdą i miłością. Tak jesteś CUDEM. Jak to? Ludzie myślą, że muszą być „jacyś”, aby być nadzwyczajnymi. Prawda jest taka, że nic nie musisz robić. Po prostu żyj. Sam fakt tego, że istniejesz, jest już wystarczającym cudem. To piękno odbierają Ci jedynie oczekiwania wynikające z przekonań o „jakimś innym życiu”.

W swojej książce napisałem, że ludzie śpieszą się do świata, którego pragną, gubiąc świat, który już mają. Zaakceptuj więc swoją wspaniałość, a później uznaj siebie za cud. Dla kogo? Dla siebie. Nie po to, aby stać się aroganckim i zarozumiałym. To ma zaprowadzić Cię do pokochania samego siebie. Do wielkiej miłości, która jest w Tobie i ma płynąć.

Co musi się stać, aby zaakceptować swoją wspaniałość? W moim przypadku to było tąpnięcie ego, a później praca nad tym, żeby znikały kolejne wewnętrzne ograniczenia. To lęk i strach powodował myśli, które wynikały z grzebania w przeszłości i braku pomysłu na przyszłość. Sabotowałem siebie, aby zadowolić innych.

Zrozumienie przyszło, gdy medytowałem coraz głębiej i głębiej. Moje prawdziwe ja jest zawsze spełnione. Wszelkie niezadowolenia wynikają ze zbędnych oczekiwań i dążeniu do wyimaginowanego życia, które oparte jest o niewłaściwe wzorce.

Najważniejsze jest to, że to masz poczuć Ty. Ludzie nie muszą tego w Tobie dostrzegać, bo przecież patrzą przez swoje filtry. Ci, którzy mają zakrzywione postrzeganie energii miłości, uznają, że głupio się uśmiechasz, udajesz lub cwaniakujesz. Pamiętaj, że gdy zrozumiesz swoją wspaniałość, to będzie ona dla Ciebie. Ty jesteś cudem dla siebie. To piękne światło będzie dla ludzi, którzy to odczują, bo będą nastawieni na te same częstotliwości.

Zrób to dla siebie. Zrób to, co jest tak oczywiste.