Zrób to i poczuj lekkość!

Czy łatwo jest się do czegoś przyznać?
Czy proste jest przyznać komuś rację?
Czy możliwe jest przeprosić?

Zrób to i poczuj lekkość!

Tak wielu ludzi ma z tym problem. Gniecie ich w środku przez wiele lat albo całe życie. Noszą w sobie złość wymieszaną z żalem i smutkiem. Tęsknią, ale budują dalej mur i wciąż się odsuwają. Wyciągnięcie ręki wydaje się oznaką słabości.

Wybacz sobie i innym. Tak popełniłeś błąd. Nie miałeś racji. Nie posłuchałeś. Nie zrozumiałeś. Nie uwierzyłeś. To nie ma znaczenia, bo teraz już wiesz. Życie weryfikuje wszystko. Trzeba iść dalej i to w wibracji miłości i pokoju.

Zobaczysz, że Twoje życie się zmieni. Coś, czym żyłeś przez ostatnie lata, a było jedynie kajdanami zniewolenia, odejdzie. Świat i życie okażą się lepsze, niż dotąd sądziłeś. Poczujesz, jak uwalniasz się od bólu i cierpienia, które ograniczało Twoją miłość i prawdziwe szczęście.

Być może dziś jest czas na ten jeden ważny telefon. Może napisz list. Nie oczekuj, że ktoś postąpi tak samo. Możliwe, że będzie potrzebował czasu, aby dostrzec to, co się właśnie stało. Pamiętaj, że ta druga osoba też cierpiała, ale nie miała na tyle odwagi, aby zacząć rozmawiać od nowa.